Recenze Mostbetu ukazují, že se jedná o největší hazardní provozovnu v České republice i ve světě, kde můžete pohodlně sázet na sport nebo zkusit štěstí v online kasinu. Obzvláště se vám budou líbit vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma. A pokud si stáhnete mobilní aplikaci Mostbet, získáte ze hry ještě více pozitivních emocí!

Napsali o nás

Bezvadná Autoškola mohu jen doporučit. Jízdy s Octavii 1.9 TDI byly pro mě dobrou zkouškou, jak už síly auta tak velikosti. Pan Instruktor si na mě dokázal udělat čas i když sem byl z nedalekého okolí. Odborná část jak už značky tak čistá Teorie byla bezvadně podávána pomocí učebních materiálů. Jízdy probíhaly kolem Trutnova, kde se následně konala i závěrečná zkouška. Kája se mnou projel všechna zákoutí a strasti zrádných uliček, takže jsem byl připraven na závěrečnou jízdu bez toho, abych se bál co mě kde čeká.
Závěrem bych chtěl ještě jednou moc poděkovat za trpělivost díky Kájo :)

Michal T

Autoškolu Luky jsem si vybrala nejen podle nejvýhodnější ceny kurzu, ale hlavně na doporučení od svých známých, kteří už autoškolu úspěšně absolvovali. Nikdy dřív jsem v autě neseděla, řízení jsem se bála, ale hned při první jízdě z vás instruktor strach vyžene svým humorem a zkušenostmi. Pan instruktor vám vyjde maximálně vstříc v plánování jízd a na závěrečné zkoušky vás připraví dokonale. Nebýt jeho, nikdy bych asi autoškolu neudělala.
Za to mu patří můj velký DÍK.

Míša Košinová

Všem s radostí doporučuji tuto autoškolu. Skvělý instruktor, který pomůže, poradí a jen díky němu jsem zvádla zkoušky na první pokus, takže kdo se chce naučit řídit tak jedinně tadyyyyyyyyy :)

Tereza Haviarová

Ahoj, tak po uspěšném ukončení závěrečných skoušek sem opravdu nadšenej. Musím pochválit pana Štajera, který vás opravdu naučí to, co máte umět a hlavní je, že správně. Musím uznat, že trpělivost pana Štajera je opradu ze železa . Naučí, poradí, dokázal to naučit i mě, což je výkon hodný uznání. Nezbejvá mi nic jinýho než pochválit tuto autoškolu a poděkovat za dosažení řidičského oprávnění

Lukáš Kuřík

Dobré odpoledne.
S touto autoškolou jsem byla velmi spokojená. Měla jsem strach řídit a pan instruktor mi moc pomohl, jsem moc ráda že jsem měla zrovna tuto autoškolu a mohu ji jen doporučit, nemusíte mít strach z jízdy nebo řízení je to velmi jednoduché a když bude nejistí pan instruktor vám rád pomůže. Je hodný a vstřícný. Tímto chci také poděkovat panu instruktorovi za jeho trpělivost.
Děkuji za vše a přeji plno dalších úspěchů.

Laduš Steinhauserová

Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Autoškolu Luky. Po zkušenostech a doporučení kamarádky jsem se rozhodla právě pro tuto autoškolu. Z první hodiny jsem měla strach a byla nervózní, asi jako každý, ale po pár minutách ze mě díky panu instruktorovi nervozita spadla. Domluva jízd byla víceméně na mě a pan instruktor mi vyšel vždycky vstříct. Po malých krůčcích jsem se dostala až k zavěrečným zkouškám, které jsem nakonec zvládla.
Autoškolu Luky mohu všem doporučit

Bára M.

Dobrý den,
především chci pozdravit skvělého instruktora a majitele autoškoly Luky. Než jsem si začal dělat kurz, říkal jsem si, že nemám čas a ani chuť. Jelikož doma už řidič byl, tak nebyl problém. Jenže pak se ve mně hlo svědomí a řekl jsem si, proč ne a pak už se ozval výše jmenovaný pan instruktor Karel a nebylo o čem dlouho přemýšlet. Přihlásil jsem se a už od první hodiny jsem zjistil, že je zde příjemná a kamarádská atmosféra. Jízdy s panem instruktorem byly výborné. Žádný stres jen dáse říci zábava. Prostě jako by vedle Vás seděl kamarád. Proto ještě jednou Karle DĚKUJI

Martin H.

Jsem velmi rád, že jsem si vybral právě Autoškolu Luky. Mohl bych napsat mnoho důvodů, proč se mi tu líbilo. Tím nejhlavnějším byl asi přístup p. Štajera ke mně, jako ke klientovi. Vše záleželo na naší domluvě. Snažil se mi vyjít vstříct a hodně mi pomáhal. Chyby jsem dělal, ale nikdy na mě ani nezvýšil hlas. Naopak, vše mi v klidu vysvětlil a já bez stresu a s úsměvem pokračoval dál.
To je to hlavní - zůstat v klidu, nenechat se rozhodit!
Bylo to fakt super, takových "mírumilovných" instruktorů by mělo být více. Děkuji za vše. Přeji hodně úspěchů.

Ondřej P.

Jsem ráda, že jsem si po doporučení kamarádky mé sestry vybrala zrovna Autoškolu Luky. Hned řečnická otázka "Chcete se naučit řídit auto na sněhu a ledu?" mne zaujala. Sice jsem neměla možnost si to vyzkoušet, protože nám přálo počasí, ale i tak mi kurz dal opravdu mnoho. Tuto autoškolu mohu jenom dál doporučit i Vám ostatním. Přístup pana instruktora byl velmi klidný, přátelský a bezkonfliktní. Vše jsme řešili v klidu a hlavně díky jeho ochotě, pomoci a podpoře jsem došla až k závěrečným zkouškám s kladným výsledkem.
Touto cestou mu ještě jednou děkuji a pokud i Vy uvažujete o řidičském průkazu, neváhejte! Autoškola Luky je ta pravá :o)

Veruš Nyčová

Jsem z Broumova a tuto AŠ jsem měla víceméně z ruky. Jsem ale velmi ráda, že jsem se přihlásila. Pro všechny, co mají strach z jízdy ve větších městech, je pan Karel Štajer skvělý instruktor a ne jen na to. Dokáže z vás ty stresy dostat. Vychází vstříc i maminkám na mateřské, které toho času tolik nemají. VŘELE DOPORUČUJI!

Klára Kosinová

Nikdy jsem nechtěla řídit, bála jsem se a myslela si, že to nemohu nikdy zvládnout. V Autoškole Luky je ale vždycky usměvavý pan instruktor, plný energie a připravený naučit vše co umí. Nikdy žákům nenadává, odhání stres a za to jsem mu vděčná.
Dalším ohromným plusem byly hodiny teorie, které výrazně ulehčily učení jinak nudných zákonů a předpisů. Dnes vím, že si bez problémů sednu za volant a dojedu tam, kam potřebuju, ale kdybych ho nepotkala, tak bych se dál plahočila všude pěšky se svým strachem z řízení.
Autoškola Luky dokáže naučit řídit opravdu úplně každého. :-)

Kačka B.

Jsem moc ráda, že jsem si vybrala Autoškolu Luky, ačkoliv v tu dobu ještě nebyla tady u nás v Trutnově vůbec známá. Hned na první hodině teorie ze mě jakýkoliv stres spadl, protože jsem viděla přátelský přístup pana instruktora a já si uvědomila, že se není vůbec čeho bát. Snaží se všem vyjít vstříc a pomoci, hlavně mi pomohl zbavit se stresu za volantem a naučil mě řídit.
Autoškolu Luky mohu všem jen doporučit

Pája Kynčlová

Jsem rád že sem si vybral autoškolu Luky. Když jsem se viděl při prvních jízdách myslel sem, že snad nikdy ten řidičák udělat nemůžu. Svoji snahou a hlavně s pomocí výborného instruktora jsem se dostal až k závěrečným zkouškám. Sice mi nestačil původní počet odježděných hodin, ale domluvil jsem se že si mohu nějaké jízdy přikoupit, abych při závěrečných zkouškách neměl žádné problémy. Jsem rád že sem si vybral tuto autoškolu.
Nyní už sem bezpečně připraven na různé situace, které mohou na silnici nastat. Rád bych poděkoval instruktorovi panu Štajerovi, který měl se mnou pevné nervy a nenadával mi, ikdyž bych si to možná i někdy zasloužil.

Michal Stehlík

S Autoškolou jsem byl nadmíru spokojený. Karel Štajer mě perfektně naučil techniku, předpisy a hlavně řízení auta. Nic negativního nejde napsat i do HK jsem se koukl z autoškolou a to jsem z Trutnova. Můžu všem jen doporučit

Jakub Klauda

Autoškola Luky je pro všechny,kteří se nervují při každé maličkosti. V autě je příjemná atmosféra. Kolikrát se zasmějete a zapomenete,že řídíte auto. Mohu jen doporučit.

Verů