Knihy

Vaše bezpečnost je na prvním místě

Výcvik a praktickou výuku provádíme na voze Škoda Octavia, 1.9 TDi. Jedná se o vůz střední třídy, který je v provedení diesel (nafta), což má výhody např. při rozjezdech. Délka vozu není o moc delší než vozy nižší třídy, proto se není čeho bát.

Prohlédněte si náš vůz

Zahájení kurzů

Začínáme 3.6.2021 v Trutnově - cena 11.400 Kč - sleva pro studenta 10.900 Kč

Sejdeme se v 15.30 před školou SPŠ Trutnov, Horská 618, 541 01 (zobrazit na mapě)

Je možné začít kurz i dříve. Vše záleží na telefonické domluvě.

Kde nás najdete?

Naše pobočky naleznete v Hradci Králové a také v Trutnově. Více informací získáte na tel.čísle: 724 680 708 nebo info e-mailu info@autoskola-luky.cz.

Co se naučíte?

Provedu s Vámi výcvik, po kterém se nebudete bát sednout za volant jakéhokoliv vozu stejné třídy a plynule řídit. Naučíme se plynule rozjíždět, parkovat a zajisté i couvat. Nemusíte se bát. Věřte, že máme praktiky, kdy se Vám budeme v klidu věnovat a plně naučíme, co bude potřeba naučit a dopilovat. Máme zkušenost, že pokud se naučíte tady s námi jezdit tímto vozem, nebudeme muset mít v budoucnosti obavy řídit jakýkoli jiný vůz. Ukážeme Vám, že i parkování není až takový problém, jak se na první pohled zdá. Vše budeme řešit na profesionální úrovni, bez jakýchkoli emocí nebo jiných negací.

Výuku provádíme dle specializovaných učebnic Autoškola Pohodlně.

Co potřebuji pro přihlášení do kurzu?

K přihlášení do kurzu potřebujete přihlášku a zdravotní posudek.

Jak se přihlásit?

Vyberte si způsob přihlášení, který Vám nejvíce vyhovuje :

Způsoby přihlášení Způsoby přihlášení

Dárkový poukaz

Chcete věnovat svým známým dárkový poukaz? Je to snadné. Nabízíme Vám možnost zakoupení dárkového poukazu. Dárkový poukaz je možné objednat prostřednictvím e-mailu : info@autoskola-luky.cz nebo telefonicky na 724 680 708.

Pokud si i přesto nevíte si rady, pomohou Vám často kladené dotazy.