Recenze Mostbetu ukazují, že se jedná o největší hazardní provozovnu v České republice i ve světě, kde můžete pohodlně sázet na sport nebo zkusit štěstí v online kasinu. Obzvláště se vám budou líbit vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma. A pokud si stáhnete mobilní aplikaci Mostbet, získáte ze hry ještě více pozitivních emocí!

Hodnocení naší autoškoly

Protože si našich klientů vážíme a snažíme se jim nabídnout maximální komfort při jejich cestě za získáním řidičského oprávnění, rozhodli jsme se, že zavedeme systém hodnocení autoškoly. Prosíme tedy všechny žáky, kteří absolvovali některý z našich kurzů, aby ve formuláři recenze stručně vyjádřili a zhodnotili průběh svého výcviku. Zda byli spokojeni s přístupem instruktora, vedením výcviku, či zda něco při výcviku postrádali apod. Všechny odeslané recenze jsou brány vážně a na jejich základě se pak provádí zkvalitňování výuky.

Recenze na autoškolu

Jak napsat recenzi?

Recenzi lze napsat e-mailem na info@autoskola-luky.cz nebo pomocí našeho formuláře.

Jak by měla recenze vypadat?

Recenze by měla být stručná a pravdivá. Měla by vyjadřovat Váš názor z absolvovaného výcviku, Vaše připomínky, návrhy apod. přičemž délka recenze je omezena na 500 znaků.

Formulář pro odeslání recenze

Vyplňte prosím Vaše jméno a text recenze a klikněte na tlačítko Vložit recenzi.Správa: Tvorba webových stránek, e-shopy, SEO | Espada Webdesign s.r.o.