Recenze Mostbetu ukazují, že se jedná o největší hazardní provozovnu v České republice i ve světě, kde můžete pohodlně sázet na sport nebo zkusit štěstí v online kasinu. Obzvláště se vám budou líbit vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma. A pokud si stáhnete mobilní aplikaci Mostbet, získáte ze hry ještě více pozitivních emocí!

Často kladené otázky

Pokud si nevíte s čímkoliv rady a bojíte se, že byste něco udělali špatně, nezoufejte. Připravili jsme pro Vás souhrn častých dotazů, ve kterých určitě naleznete odpověď na svoje otázky a pokud ne, nebojte se nám napsat na náš e-mail : info@autoskola-luky.cz

1. Jak se přihlásit do autoškoly?

Do naší autoškoly se můžete přihlásit několika způsoby. Veškeré informace o přihlášení a způsobu najdete v menu v záložce O kurzu

2. Kde mohu sehnat učebnici pro výuku?

Knihu autoškoly Vám na celý výcvik půjčíme nebo pokud budete chtít, můžete si ji koupit přímo od nás, nemusíte ji nikde pracně shánět. Pro registrované žáky autoškoly máme dostupné i přehledně zpracované otázky z ovládání a údržby vozidel.

3. Není mi ještě 18 let? Mohu začít kurz autoškoly?

Ano, můžete. Podmínkou je dosáhnutí předepsaného věku v době konání zkoušek.

4. V posudku zdrav. způsobilosti jsou 2 části, kterou má lékař vyplnit?

Praktický lékař vyplňuje a potvrzuje část I.

5. Kolik musím doložit fotografií společně s přihláškou?

K žádosti potřebujete jen jednu fotografii. Stačí dodat během výcviku nebo výuky.

6. Musím zaplatit celou částku za kurz najednou?

Kurz je možné zaplatit ve dvou splátkách, bez navýšení.

7. Jak dlouho trvá kurz?

Standartní kurz trvá 2-3 měsíce, podle počtu uchazečů a jejich časových možností.

8. Jak dlouho trvá rychlokurz?

V rychlokurzu budete při jízdách upřednostňováni s cílem jít do 1 měsíce ke zkouškám nebo dle domluvy. S délkou jednoho měsíce je nutno počítat.

9. Jak probíhají zkoušky?

Zkouška je rozdělená na tři samostatné zkoušky. Z testů, konstrukce a údržby vozidel a řízení vozidla. Testy probíhají na počítači a je nutno dosáhnout minimálního počtu 43 bodů z 50-ti možných. Při zkoušce z konstrukce vozidel si vytáhnete 2 otázky a ústně odpovídáte. Při závěrečné praktické jízdě musíte komisaře přesvědčit, že umíte samostatně a bezpečně řídit vozidlo, dle pravidel silničního provozu.

10. Co je to vrácení řidičského průkazu či oprávnění?

Vrácení ŘP je vrácení řidičského oprávnění, které bylo odebráno na dobu delší než 12-ti měsíců. Žadatel o vrácení ŘP se musí podrobit přezkoušení z odborné způsobilosti, a to z každé skupiny o kterou žádá.

> Elektronický test na PC z pravidel provozu a zdravotnické přípravy

> Ústní zkouška ze znalosti ovládání a údržby vozidel (1-3 otázky dle skupiny řidičského oprávnění)

> Zkouška z praktické jízdy

Pro přihlášení do autoškoly je nutné předložit žádost o řidičské oprávnění, lékařský posudek o zdravotní způsobilosti a výpis z evidenční karty řidiče. (Vydává magistrát, obor dopravy)